Одразу дві перемоги спортсменів з Пустомитівщини

З 26 по 28 лютого 2021 р. в м. Бровари (Київська область) відбулись ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З КІКБОКСИНГУ WAKO

На змагання зголосились близько 800 спортсменів зі всієї України!   Чемпіоном України з кікбоксингу у ваговій категорії 63,5 кг. став Данилко Богдан, Майстер Спорту Міжнародного Класу та тренер у Академії бойових мистецтв “НОКАУТ” м. Пустомити!

Нашого спортсмена, готував до змагань, легендарний Дмитрий Степанов, один з найталановитіших бійців 90-х, по праву вважається одним із засновників школи кікбоксингу в Білорусі.

27 лютого в Тернополі відбувся кубок України з Фрі-файту присвячений пам’яті ЗМСУ Ігоря Слюсарчука.🏆🏆🔺

Представляв команду Львівської області тренер Пустомитівського СК «Академія єдиноборств Нокаут» Данилко Степан, який є Майстром спорту України та чемпіоном Збройних сил України🇺🇦🏅🔺

Спортсмени Львівської області показали хороший результат, проявили характер та волю до перемоги і цим заслужено здобули третє командне місце,серед всіх областей України🏆🔺

Також вітаємо наших спортсменів Пустомитівського СК « Академії єдиноборств нокаут» Сидора Олега, який став чемпіоном кубка України і Мицька Максима , який став срібним призером кубка України. Завдяки цьому вони виконали норматив кандидата у майстри спорту України. Та Маркевича Арсена який став бронзовим призером України 🥇🥈🥉🔺

Також Львівську область представляли спортсмени спортивних клубів: ✔️Львів СК «Цитадель» Веклич Віталій , який посів🥇 місце, підготовкою спортсмена займався Заслужений тренер України Мумінов Алішер. ✔️Червоноград СК»UF MMA” Стула Давид, який посів🥇місце, підготовкою спортсмена займався тренер Рейман Олександр. ✔️Радехів СК «Воїн» Загурський Максим , який посів🥉місце, підготовкою спортсмена займався тренер Стасюк Павло.

Бажаємо спортсменам та їх наставникам успіхів і подальших перемог💪👊

Наступний крок, участь у відбірному турнірі на Чемпіонаті Світу, де буде розіграна ліцензія на Всесвітні ігри!